Adventní kalendář

2
24
12
23
10
14
11
17
5
19
18
9
13
6
4
22
16
1
21
3
7
8
15
20
Jak hrát?

Seznam výherců

Datum Výherce Výhra
1. 12. Petr Vařecha, Březůvky 18-Bit Box SUPER LOCK
2. 12. Bohuslava Valová, Horní Bečva Sada LADY TOOLKIT
3. 12. Marcelka Dubinová, Vrbka Svítilna LX LED 270
4. 12. Jarmila Katucká, Dolní Němčí Sada 73-Tool Box MICRO
5. 12. Věra Zajíčková, Děčín Reklamní předměty Narex
6. 12. Lenka Sládková, Uničov Průmyslové vodováhy
7. 12. Alča Pěšlová, Halenkovice Rychkoupínací svěrky
8. 12. Martina Walczysko, Brno 18-Bit Box SUPER LOCK
9. 12. Helena Uhříková, Vsetín LADY TOOL KIT
10. 12.
11. 12.
12. 12.
13. 12.
14. 12.
15. 12.
16. 12.
17. 12.
18. 12.
19. 12.
20. 12.
21. 12.
22. 12.
23. 12.
24. 12.

Přehled výher

V naší soutěži můžete hrát o tyto výhry:

ASV 108-2
ASV 108-2
v hodnotě 3 618 Kč s DPH

Kompaktní vrtací šroubovák 10,8 V
Pro průmyslovou a stavební výrobu, montáže a údržbu; lehký a šetrný pro citlivé úkoly, nabitý energií pro náročné projekty; nový silnější motor a robustní celokovová převodovka zvyšují utahovací výkon stroje a prodlužují jeho životnost; několikanásobně uložené vřeteno zvyšuje stabilitu a tuhost celého převodového ústrojí; dvourychlostní převodovka pro nastavení optimálního rozsahu pracovních otáček; 18 stupňové nastavení utahovacího momentu usnadňuje utahování a zvyšuje produktivitu práce; elektronika s ochranou proti přetížení chrání motor a prodlužuje jeho životnost; ergonomicky propracovaná rukojeť softgrip zlepšuje držení, ovládání a manipulaci se strojem.
Více na webu narex.cz

LADY TOOL KIT
LADY TOOL KIT
v hodnotě 999 Kč s DPH

Dámské ruční nářadí
Třetí generace veleúspěšného a dnes již legendárního dámského ručního nářadí. Nyní ve stylové a elegantní kabele s praktickou náplní celkem 141 ks rozličného nářadí a pomocného materiálu.
Více na webu narex.cz

Sada 73-Tool Box MICRO
Sada 73-Tool Box MICRO
v hodnotě 999 Kč s DPH

Sada profesionálních šroubovacích nástavců
73dílná kombinovaná sada pochromovaných bitů a mikro bitů, šroubováků a speciálních nástavců pro každodenní široké využití v běžné i precizní odborné praxi, např. IT, elektro, telekomunikace atd.
Více na webu narex.cz

Rychkoupínací svěrky RSX300-85 DOUBLE SET
Rychkoupínací svěrky RSX300-85 DOUBLE SET
v hodnotě 999 Kč s DPH

Rychloupínací sverky
Jednoruční rychloupínací svěrky NAREX disponují pracovní délkou 300 mm, šířkou čelistí 85 mm a upínací silou až 2 000 N. Kompaktní svěrky jsou vyrobeny z nylonu, vyztuženého skelnými vlákny, ocelovými vodicími tyčemi a jsou vybaveny čelistmi s měkkými ochrannými kryty z termoplastické gumy proti poškození povrchu materiálu. Díky jednoduché uvolňovací mechanice lze svěrky bez použití nářadí přestavit z upínání na rozpínání.
Více na webu narex.cz

Reklamní předměty Narex
Reklamní předměty Narex
v hodnotě 299 Kč s DPH

Sada reklamních předmětů Narex (tričko, psací potřeby, bloky apod.).

Průmyslové vodováhy VVY-DOUBLE SET
Průmyslové vodováhy VVY-DOUBLE SET
v hodnotě 999 Kč s DPH

Průmyslové vodováhy ANTISHOCK
Přesné průmyslové vodováhy s konstrukčními prvky ANTISHOCK: nárazuvzdorné kompozitní gumové koncovky; robustní komaxitovaný hliníkový rám 28 × 66 mm pro maximální životnost; precizně frézované základny s garantovanou přesností měření 0,5 mm/m; nerozbitné akrylové libely (45°/90°/180°) s odolností proti UV záření; technologie „6 LINES“ pro citlivost horizontálního měření ve sklonu 1° a 2°; široká pogumovaná madla pro jednoduchou a pohodlnou instalaci; silné průmyslové magnety (pouze VVX 600-28M ANTISHOCK).
Více na webu narex.cz

18-Bit Box SUPER LOCK
18-Bit Box SUPER LOCK
v hodnotě 249 Kč s DPH

18dílná sada bitů
Pro ruční i strojní průmyslové použití, kompatibilní s patentovaným magnetickým držákem SUPER LOCK podporujícím funkci HAND FREE SCREWING, speciálně zakalený povrch a jádro z kvalitní nástrojové oceli S2 STEEL, finální pochromování Cr PLATING pro maximální ochranu před korozí, robustní, odolná kazeta s pojistným zámkem, pevný a stabilní plastový pořadač.
Více na webu narex.cz

Svítilna LX LED 270
Svítilna LX LED 270
v hodnotě 799 Kč s DPH

ULTRA lehká a odolná LED svítilna
Duální pracovní svítilna s nejnovější technologií LED čipů (COB) o celkovém výkonu 3 W a maximálním světelném toku 270 lm (100 %) a 140 lm (50 %); vestavěný Li-Ion akumulátor 3,7 V / 2 000 mAh disponuje dobou svícení až 6 hod (50 %) a 3 hod (100 %); nabíjecí doba 2,5 hod; mechanická odolnost při pádu až z 2m výšky.
Více na webu narex.cz

ZAVŘÍT

Pravidla soutěže
„Adventní kalendář NAREX 2019“

Organizátor

Organizátorem soutěže je společnost NAREX s.r.o., se sídlem v na adrese: Chelčického 1932, 470 01 Česká Lípa, Česká republika, IČ 48293181. Společnost byla zapsána dne 5. 8. 1993 v Obchodním registru Krajského soudu v Ústí nad Labem, spis. značka C5210.

Trvání soutěže

Soutěž trvá od od 1. 12. 2019 do 24. 12. 2019, tj. 24 po sobě následujících soutěžních dnů.

Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s pobytem na území České republiky nebo Slovenské republiky (dále jen účastník). Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi. Tato soutěž nespadá pod zákon č. 202/1990 Sb. o loteriích a obdobných hrách.

Průběh soutěže a výherci

Ceny obdrží ti účastníci, kteří v průběhu trvání soutěže na stránkách www.narex.cz/soutez* naleznou aktivní soutěžní okénko pro daný den, zareagují správnou odpovědí na předem určenou otázku a jejich odpověď dorazí v předem určeném pořadí. Do soutěže nebudou zařazeni ti soutěžící, kteří uvedou neúplné, případně nepravdivé údaje, či jejichž odpověď dorazí mimo dobu trvání soutěže.

*Po zadání webové adresy www.narex.cz/soutez budete automaticky přesměrováni na webovou adresu www.pdfonline.cz/advent/narex.

Výhercem pro daný den se stává v pořadí 24. soutěžící, který potvrdí otevřené soutěžní okénko adventního kalendáře pro daný den, správně odpoví na zadanou soutěžní otázku formou odpovědi zaslané pomocí formuláře na stránkách www.narex.cz/soutez, čímž také vyjadřuje svůj souhlas s pravidly soutěže. V případě, že bude méně jak 24 registrovaných soutěžících v daný den, výhercem se stává nejpozději registrující se soutěžící. V každém kole je pro každou, v soutěžním formuláři uvedenou, e-mailovou adresu akceptována právě jedna odpověď. Pokud bude systémem přijato více odpovědí se stejnou uvedenou adresou, bude jako platná přijata pouze první odpověď a ostatní budou ze soutěže vyřazeny. Jména výherců budou uveřejněna na tomto webu nejpozději druhý den po výhře (v případě, že losování připadá na den pracovního volna, jméno výherce se uveřejní následující pracovní den). Ceny budou výhercům odeslány prostřednictvím dopravní společnosti DPD v nejkratším možném termínu, o způsobu předání výhry budou soutěžící informováni primárně e-mailem, popř. SMS zprávou. Ceny budou průběžně odesílány až do 19. 12. 2019, poté až po 5. 1. 2020. Seznam cen a sponzorů je uveden na stránkách www.narex.cz/soutez.

Soutěžní okénko adventního kalendáře se pro daný den otevře v náhodně nastavenou dobu (v rozmezí 8:00 – 22:00 hod) na dobu 60 minut.

Nepřevzaté nebo nedoručené ceny vrácené zpět k organizátorovi soutěže budou připravené k osobnímu vyzvednutí v sídle společnosti Narex s.r.o. do 15. 2. 2020, po tomto termínu ceny propadají ve prospěch organizátora.

Výsledky soutěže určené organizátorem jsou konečné bez možnosti odvolání. Účastníci soutěže nejsou oprávněni požadovat náhradu za vyhrané ceny formou peněžitého plnění. Na ceny ze soutěže neexistuje právní nárok, vymáhání účasti v soutěži či ceny soudní cestou je vyloučeno.

Ve sporných případech si organizátor vyhrazuje právo rozhodnout s konečnou platností.

Ostatní podmínky

Každý účastník v soutěži uděluje poskytnutím informací o svém jménu, příjmení, adrese bydliště, e-mailu (dále jen "osobní údaje") společnosti NAREX s.r.o., se sídlem Chelčického 1932, 470 01 Česká Lípa, Česká republika, IČ 48293181, zapsaná dne 5. 8. 1993 v Obchodním registru Krajského soudu v Ústí nad Labem, spis. značka C5210, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži, jakož i pro další obchodní a marketingové účely pořadatele. Soutěžící zároveň vyjadřuje souhlas s tím, že tyto osobní údaje budou v plném rozsahu a k účelům výše uvedeným zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených pořadatelem. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou (i e-mailovou) formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci. Účastník dává bezplatný souhlas též se zveřejněním těchto údajů v rozsahu jméno, příjmení a název obce na webové stránce pořadatele v souvislosti s konáním této soutěže.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky či pravidla této soutěže, případně soutěž zrušit, přerušit či odložit nebo prodloužit dobu trvání soutěže.

Pořadatel soutěže je oprávněn kontrolovat všechny podmínky pro účast v soutěži a v případě sporu posoudit a s konečnou platností rozhodnout o jakékoliv otázce se soutěží spojené. Pořadatel má právo vyloučit kteréhokoli z účastníků ze soutěže v případě, že by takový účastník porušoval pravidla, v rámci soutěže jednal v rozporu s dobrými mravy, snažil se získat hlavní výhru podvodným jednáním či jakýmkoli způsobem poškozoval dobré jméno pořadatele, anebo byl z těchto činností důvodně podezřelý, a to bez náhrady nákladů či škody, která by vyloučením mohla účastníkovi vzniknout. Případné námitky s průběhem soutěže lze pořadateli zaslat písemně na poštovní adresu (nebo e-mail) uvedenou v těchto pravidlech do 3 pracovních dnů od ukončení soutěže. Námitky podané později nebudou brány v potaz. Rozhodnutí pořadatele o námitce je konečné.

Odpovědnost pořadatele a organizátora soutěže za případné vady výhry se řídí příslušnými ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů. Pořadatel a organizátor tak nejsou vůči soutěžícím jinak zavázáni a soutěžící nemají nárok na jakákoli jiná plnění ze strany pořadatele nebo organizátora, než jaká jsou uvedená v těchto pravidlech.

Organizátor soutěže nezodpovídá za ztrátu nebo poškození nebo nedoručení výher během poštovní přepravy. Organizátor soutěže taktéž neodpovídá za nedoručení soutěžních zásilek či za jakékoli technické problémy spojené se zasláním emailových zpráv.

Případné informace získá každý soutěžící na telefonním čísle:+420 481 645 492, v pracovní dny od 8 do 15 hodin nebo na e-mailové adrese akce@narex.cz.

Podrobná platná pravidla ve svém plném znění jsou po dobu trvání soutěže zveřejněna v elektronické podobě na webové stránce pořadatele www.narex.cz/soutez v sekci Adventní kalendář.

Každý účastník v soutěži uděluje poskytnutím informací o svém jménu, příjmení, adrese bydliště, e-mail (dále jen "osobní údaje"), společnosti Narex s.r.o. jako správci se se sídlem Chelčického 1932, 470 01 Česká Lípa, Česká republika, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži, jakož i pro další obchodní a marketingové účely pořadatele. Soutěžící zároveň vyjadřuje souhlas s tím, aby tyto osobní údaje byly v plném rozsahu a k účelům výše uvedeným zpracovávány i prostřednictvím třetích osob pověřených pořadatelem. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou (i e-mailovou) formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci. Účastník dává bezplatný souhlas též se zveřejněním těchto údajů v rozsahu jméno, příjmení a název obce na webové stránce pořadatele v souvislosti s konáním této soutěže.
Souhlasím s tím, aby údaje poskytnuté v dotazníku byly až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány společností Narex s.r.o. se sídlem v České Lípě, Chelčického 1932, jakožto správci, za účelem nabízení obchodu a služeb správce případně třetích osob, informování o produktech a akcích správce. Osobní údaje mohou být předány nebo zpřístupněny jiným právnickým osobám či fyzickým osobám-podnikatelům s dobrou pověstí, zejména obchodním partnerům prodávajícím zboží NAREX, a to i v zahraničí ke zpracování za účelem nabízení obchodu a služeb těchto dalších osob. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Tímto potvrzuji, že jsem informován/a o všech právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že mám právo k jejich přístupu, jakož i o dalších právech vyplývajících z § 11 a 21 tohoto zákona. Beru na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoliv odvolat písemnou formou na sídlo správce.
Registrační formulář nemohl být odeslán, protože nebyly vyplněny všechny pole formuláře.
Registrační formulář byl úspěšně odeslán.
Tato cena již byla vybrána.
Políčko ještě nebylo otevřeno.
Políčko se otevře již dnes ;-)
Soutěžní otázka:
Narex s.r.o. v České Lípě je výrobcem:
Registrační údaje:
Jméno
Příjmení
Ulice
ČP
Obec
PSČ
E-mail
Telefon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zasíláním newsletterů.

(Všechny uvedené údaje jsou povinné!)